Kožené puzdro na mobil Cassie (crazy-hnedá)
Kód: 112-006-9 112-006-10 112-006-3 112-006-4 112-006-6 112-006-7 112-006-8 112-006-2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Cassie je originálne a štýlové kožené púzdro na mobil, ktoré je doplnené veľkým, dĺžkovo nastaviteľným ozdobným popruhom.
Je ušité z kvalitnej hovädzej kože. Popruhy sú ušité z kože a textilnej látky. Sú odnímateľné, takže ich pokojne môžete použiť aj na vašu súčasnú kabelku.
Popruh si môžete vybrať podľa doplnkovej fotky. Motív číslo 1 je vždy vo farbe púzdra.
Rozmery
výška 18cm
šírka 12cm
hĺbka 1-2cm
popruh: 140cm (s možnosťou nastavenia dĺžky)

Z ČOHO SOM UŠITÁ?
Hovädzia koža Crazy Horse (Pull-up)
Pull-Up je ľahko brúsená alebo hladká useň anilínového typu. Na rozdiel od bežných anilínových usní, ktoré sú len zafarbené ponorením do kúpeľa s anilínovým farbivom, je na povrchu usne ďalej aplikovaná ochranná tuková, olejová alebo vosková vrstva. Takto je dosiahnutý tzv. Pull-Up efekt, ktorý sa prejavuje zosvetlením povrchu pri natiahnutí. Pull-Up useň je veľmi prirodzená a mäkká na dotyk. Má uchované všetky charakteristické znaky, ako napr. rôznorodosť kresby a farebnosti lícnej strany. Používaním sa ale veľmi rýchlo vytvára na exponovaných miestach patina a stopy opotrebenia, ako sú napr. zalomenie, oxidácia farby, škvrny po tekutinách, natiahnutie alebo oder. Veľmi častým javom u týchto pórovitých usní je tiež zafarbenie povrchu cudzím predmetom. Ošetrenie prípravkom na voskovej báze tieto stopy do istej miery vyčístí.

Čo znamená
"Vyrobíme pre vás"?
V Ammyle vyrábame kabelky až po vytvorení vašej objednávky. To znamená, že existuje určité poradie, podľa ktorého postupujeme. Všetky kabelky, ktoré vyrábame pred tou tvojou, robíme precízne, kvalitne a poctivo. Presne tak, ako budeme vyrábať aj tú tvoju. Veríme, že na takto vyrobený produkt sa oplatí počkať.
Výnimkou sú skladovky, hotové kabelky, ktoré odosielame hneď po objednaní.
Ak potrebuješ kabelku skôr, napíš nám a spolu nájdeme vhodný termín.
ako vzniká kabelka Ammyla
Vieme ju vyrobiť aj inak
Páči sa ti model, ale nesedí ti farba, typ kože, alebo veľkosť? Nevadí. Aj keď v našej ponuke nemáme všetky kombinácie kabeliek, farieb a koží, vieme ju pre teba vyrobiť. Stačí ak nám napíšeš čo by sa ti páčilo a my sa o to postaráme.
prečítaj si viac
Posielame priamo k tebe
Balíky odosielame v rámci celej EÚ, to znamená Slovensko, Česko, Francúzsko, Nemecko a pod., ale aj do krajín mimo EU ako napr. Veľká Británia, USA a pod.
Krajinu doručenia si zvolíš v košíku. Ak si tam nenašiel tú svoju, napíš nám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kožené mini peňaženky a puzdra na mobil |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hlavný materiál: | koža |
| Kolekcia: | Cassie |
| Rozmery: | Viď popis produktu |
| Spôsob nosenia: | crossbody |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



