Kožená kabelka Lucille Raw (burgundy červená) kolekcia Lucille Raw
Kód: 118-007Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lucille je praktická, jednoduchá a štýlová stredne veľká taška, shopperka, ktorá je pomocníčkou a zároveň ozdobou každej ženy
Je ušitá z príjemnej, mäkkej talianskej hovädzej kože, ktorá je krásne splývavá. Zatvára sa na malou magnetkou umiestnenou v hornej časti v strede.
Je ľahká, skladná a zaberie veľmi málo miesta. Vo vnútri sa nachádza jedno vrecko na drobnosti.
Rúčky na kabelke sú zošité z dvoch vrstiev kože a ku kabelke sú pripevnené uzlom, ktorým si podľa potreby viete upraviť ich dĺžku.
Lucille Raw je charakteristická svojim jednoduchým, naturálnym štýlom, zameraným na čistotu, jednoduchosť a minimalizmus. Koža je ponechaná vo svojej prirodzenej podobe, to znamená bez úprav hrán. Vnútorná strana kože (kabelky) je ponechaná vo svojej prirodzenej podobe s jemnými vláskami.
Na prednej vonkajšej strane sa nachádza logo Ammyla.
Rozmery:
Šírka: 25cm (merané v najširšej časti tašky)
Výška: 34cm (merané od rohu tašky po vrch)
Hĺbka: 6cm

Z ČOHO SOM UŠITÁ?
Farbená hovädzia koža (hladká)
Farbené usne (semi-anilínové, anilínové) sú prefarbované ponorením do kúpeľa s anilínovým farbivom. Ich povrch je ošetrený slabou vrstvou pigmentu, ktorá ho zjednocuje a nenarušuje ich prírodný vzhľad. Useň ale nie je celkom jednotná po celej svojej ploche, zachováva si čiastočne svoj prírodný charakter a na povrchu môžu byť viditeľné isté nerovnosti. Póry nie sú celkom uzavreté, takže koža dýcha, je príjemná na dotyk a zvyšuje sa príjemný pocit. Tieto usne ponúkajú kombináciu mäkkosti a príjemnosti na dotyk s výhodami vyššej ochrany lícnej strany vďaka nanášanej povrchovej úprave.

Čo znamená
"Vyrobíme pre vás"?
V Ammyle vyrábame kabelky až po vytvorení vašej objednávky. To znamená, že existuje určité poradie, podľa ktorého postupujeme. Všetky kabelky, ktoré vyrábame pred tou vašou, robíme precízne, kvalitne a poctivo. Presne tak, ako budeme vyrábať aj tú vašu. Veríme, že na takto vyrobený produkt sa oplatí počkať.
Výnimkou sú skladovky, hotové kabelky, ktoré odosielame hneď po objednaní.
Ak potrebujete kabelku skôr, napíšte nám a spolu nájdeme vhodný termín.
ako vzniká kabelka Ammyla
Posielame priamo k vám
Balíky odosielame v rámci celej EÚ, to znamená Slovensko, Česko, Francúzsko, Nemecko a pod., ale aj do krajín mimo EU ako napr. Veľká Británia, USA a pod.
Krajinu doručenia si zvolíte v košíku. Ak ste tam nenašli tú svoju, napíšte nám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shopper & Hobo tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | bordová |
| Hlavný materiál: | koža |
| Kolekcia: | Lucille |
| Rozmery: | Viď popis produktu |
| Spôsob nosenia: | do ruky a na rameno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



