⌛ Objednávky s doručením do Vianoc prijímame do konca Novembra

Kožená kabelka Margot Raw (crazy hnedá) kolekcia Raw

Kód: 202-001
€110
Vyrobíme pre vás
Môžeme doručiť do:
9.12.2025
Možnosti doručenia
Unikátna dvoj-kabelka v originálnom prevedení

Detailné informácie

Podrobný popis

Margot je malá až stredne veľká šikovná dvoj-kabelka, kde sa vám toho zmestí naozaj veľa.

Je vyrobená je z kvalitnej crazy horse kože. Tá je ponechaná vo svojej prírodnej, naturálnej podobe, bez farbenia a úprav hrán.
Margot to sú dve kabelky v jednom tele. Strih kabelky je skonštruovaný tak, akoby ste nosili dve kabelky naraz. Uprostred medzi nimi sa nachádza jedno malé skryté vrecko. Zatvára sa prostredníctvom magnetov, ktoré sú ukryté pod príklopkami.

Rozmery
šírka: 23cm
výška: 14cm
hĺbka: podľa obsahu kabelky (max cca. 4cm na jednu časť)
Cross body popruh má približne 140 cm a je dĺžkovo nastaviteľný

 

Z ČOHO SOM UŠITÁ?

Hovädzia koža Crazy Horse (Pull-up)

Pull-Up je ľahko brúsená alebo hladká useň anilínového typu. Na rozdiel od bežných anilínových usní, ktoré sú len zafarbené ponorením do kúpeľa s anilínovým farbivom, je na povrchu usne ďalej aplikovaná ochranná tuková, olejová alebo vosková vrstva. Takto je dosiahnutý tzv. Pull-Up efekt, ktorý sa prejavuje zosvetlením povrchu pri natiahnutí. Pull-Up useň je veľmi prirodzená a mäkká na dotyk. Má uchované všetky charakteristické znaky, ako napr. rôznorodosť kresby a farebnosti lícnej strany. Používaním sa ale veľmi rýchlo vytvára na exponovaných miestach patina a stopy opotrebenia, ako sú napr. zalomenie, oxidácia farby, škvrny po tekutinách, natiahnutie alebo oder. Veľmi častým javom u týchto pórovitých usní je tiež zafarbenie povrchu cudzím predmetom. Ošetrenie prípravkom na voskovej báze tieto stopy do istej miery vyčístí.

ammyla-wait

Čo znamená

"Vyrobíme pre vás"?

V Ammyle vyrábame kabelky až po vytvorení vašej objednávky. To znamená, že existuje určité poradie, podľa ktorého postupujeme. Všetky kabelky, ktoré vyrábame pred tou tvojou, robíme precízne, kvalitne a poctivo. Presne tak, ako budeme vyrábať aj tú tvoju. Veríme, že na takto vyrobený produkt sa oplatí počkať.
Výnimkou sú skladovky, hotové kabelky, ktoré odosielame hneď po objednaní.

Ak potrebuješ kabelku skôr, napíš nám a spolu nájdeme vhodný termín.

ako vzniká kabelka Ammyla
ammyla-dorucenie

Vieme ju vyrobiť aj inak

Páči sa ti model, ale nesedí ti farba, typ kože, alebo veľkosť? Nevadí. Aj keď v našej ponuke nemáme všetky kombinácie kabeliek, farieb a koží, vieme ju pre teba vyrobiť. Stačí ak nám napíšeš čo by sa ti páčilo a my sa o to postaráme.

prečítaj si viac
ammyla-dorucenie

Posielame priamo k tebe

Balíky odosielame v rámci celej EÚ, to znamená Slovensko, Česko, Francúzsko, Nemecko a pod., ale aj do krajín mimo EU ako napr. Veľká Británia, USA a pod.
Krajinu doručenia si zvolíš v košíku. Ak si tam nenašiel tú svoju, napíš nám.

viac o doprave

Dodatočné parametre

Kategória: Crossbody kabelky strednej veľkosti
Záruka: 2 roky
? Typ kože: Crazy Horse
Farba: hnedá
Hlavný materiál: koža
Kolekcia: Margot
Rozmery: Viď popis produktu
Spôsob nosenia: crossbody

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz