Cena 37,00 EUR
skladom
Cena 59,00 EUR
skladom
Cena 25,00 EUR
skladom

o nás
Som Ammyla

 

Značka Ammyla vznikla v roku 2009. Založila ju študentka Kamila Gemerská, ktorá si privyrábala na školné občasným šitím tašiek :) Od toho času značka podstatne vyrástla, zdokonalila sa, našla si špecifický štýl a prešla si dlhú cestu, aby Vám dnes mohla ponúknuť kvalitnú, nadčasovú módu. Ammyla dnes už nie je jednotlivec a za značkou stojí tým ľudí, ktorý sa stará o Vaše objednávky a je slovenskou značkou, ktorá má stabilné miesto na trhu slovenského dizajnu.

Kabelky - Ammyla sa špecializuje predovšetkým na textilný dizajn, navrhovanie a výrobu kabeliek. Produkty sa vyznačujú kvalitným prevedením a nápaditými strihmi. Ideou značky je "taška ako šperk". Pri tvorbe dávame dôraz na kvalitné vypracovanie a najmä na jedinečnosť, aktuálnosť a originalitu modelov. Každá kabelka je starostilvo pripravovaná v našej dielni, od návrhu, strihovú prípravu, výber vhodných látok a kombinácii, až po samotnú realizáciu. Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných materiálov, textílií, kože a koženiek. Kabelky sa vyznačujú nápaditými detailami a vypracovaním, ktoré dávajú značke Ammyla osobitý a ľahko rozpoznateľný štýl.

Tričká - Výroba tričiek sa neskôr stala doplnkovým sortimentom, ktorý nápadito dopĺňa ponuku kabeliek. Motívy potlačí vychádzajú z autorských grafických a maliarskych návrhov autorky. Potlače sa vyznačujú veselým, hravým štýlom, ktoré sa objavujú na jednofarebných, ale aj na veľmi obľúbených pruhovaných tričkách.

Detská móda - Kolekcia, ktorá vznikla v súvislosti s materskými povinnosťami autorky nesie podobný rukopis ako predchádzajúca tvorba. Opäť sa objavújú pruhované a bodkované motívy, ktoré dopĺňajú hravé potlače. Hlavnou myšlienkou detského oblečenia je jeho pohodlnosť, nadčasovosť a nápaditosť. 

 

Napísali o nás
Kontaktujte nás priamo
Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Kategória: *
Otázka na nás:
Opíšte text z obrázku: *
 

ammyla.sk@gmail.com      +421 907 549 320      DIČ: 1077815167

 

NmJiM2R