Cena 59,00 EUR
skladom
Cena 25,00 EUR
skladom

o nás
Som Ammyla

 

Značka Ammyla vznikla v roku 2009. Založila ju študentka Kamila Gemerská, ktorá si privyrábala na školné občasným šitím tašiek :)

Od toho času značka podstatne vyrástla, zdokonalila sa, našla si špecifický štýl a prešla si dlhú cestu, aby Vám dnes mohla ponúknuť kvalitnú, nadčasovú módu. Ammyla dnes už nie je jednotlivec a za značkou stojí tým ľudí, ktorý sa stará o Vaše objednávky a je slovenskou značkou, ktorá má stabilné miesto na trhu slovenského dizajnu.

Kabelky

Ammyla sa špecializuje predovšetkým na textilný dizajn, navrhovanie a výrobu kabeliek. Produkty sa vyznačujú kvalitným prevedením a nápaditými strihmi. Ideou značky je "taška ako šperk".

Pri tvorbe dávame dôraz na kvalitné vypracovanie a najmä na jedinečnosť, aktuálnosť a originalitu modelov. Každá kabelka je starostilvo pripravovaná v našej dielni, od návrhu, strihovú prípravu, výber vhodných látok a kombinácii, až po samotnú realizáciu. Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných materiálov, textílií, kože a koženiek. Kabelky sa vyznačujú nápaditými detailami a vypracovaním, ktoré dávajú značke Ammyla osobitý a ľahko rozpoznateľný štýl.

Tričká

Výroba tričiek sa neskôr stala doplnkovým sortimentom, ktorý nápadito dopĺňa ponuku kabeliek. Motívy potlačí vychádzajú z autorských grafických a maliarskych návrhov autorky. Potlače sa vyznačujú veselým, hravým štýlom, ktoré sa objavujú na jednofarebných, ale aj na veľmi obľúbených pruhovaných tričkách.

Detská móda

Kolekcia, ktorá vznikla v súvislosti s materskými povinnosťami autorky nesie podobný rukopis ako predchádzajúca tvorba. Opäť sa objavújú pruhované a bodkované motívy, ktoré dopĺňajú hravé potlače. Hlavnou myšlienkou detského oblečenia je jeho pohodlnosť, nadčasovosť a nápaditosť.

Odznaky a zrkadielka

Takmer všetky motívy, ktoré boli predstavené na potlačiach tričiek sa súčasne objavujú na odznakoch a zrkadielkach a tak sa stali obľúbeným doplnkovým sortimentom. Drobnosť, ktorá poteší srdce každej ženy :)

MjVmMTgw